2071

Píše se rok 2071. Praha se blíží statusu dvoumilionová co do počtu obyvatel. V Evropě byly nedávno zavedeny operace nesmrtelnosti, které majetným občanům zajistí věčný život.
Sam je díky své práci jedním z nich. Až do chvíle, než ho obviní ze spolupráce s východními mocnostmi a nekompromisně spadne ke dnu společnosti. Aby přežil, musí pátrat po své minulosti a dokázat, že je nevinný.
V patách má agenty západu i východu a v hlavě fakt, že i nesmrtelní mohou zemřít.

PRAŽSKÝ CASANOVA

V příběhu Davida Brauna se přenesete do života úspěšného podnikatele a spisovatele, který však má jednu vlastnost, jež mu dokáže pořádně zkomplikovat život – je nenapravitelným sukničkářem.

Mužem, který se otočí za každou krásnou ženou a právě to, se mu často stává osudné. Když jednoho dne, potká čirou náhodou Johanu s krásnýma očima, může se zdát, že konečně objevil tu pravou a jeho neposedná duše nalezne klidu.

Jedno známé přísloví však praví, že ten kdo v lásce štěstí má, v ostatních ohledech jej pak postrádá. Vše se rázem začne bortit jako domeček z karet a David bude muset vynaložit veškeré úsilí, aby své problémy vyřešil, ale nepřišel o své postavení, čest nebo dokonce o život.