PRAŽSKÝ CASANOVA

V příběhu Davida Brauna se přenesete do života úspěšného podnikatele a spisovatele, který však má jednu vlastnost, jež mu dokáže pořádně zkomplikovat život – je nenapravitelným sukničkářem.

Mužem, který se otočí za každou krásnou ženou a právě to, se mu často stává osudné. Když jednoho dne, potká čirou náhodou Johanu s krásnýma očima, může se zdát, že konečně objevil tu pravou a jeho neposedná duše nalezne klidu.

Jedno známé přísloví však praví, že ten kdo v lásce štěstí má, v ostatních ohledech jej pak postrádá. Vše se rázem začne bortit jako domeček z karet a David bude muset vynaložit veškeré úsilí, aby své problémy vyřešil, ale nepřišel o své postavení, čest nebo dokonce o život.

Ukázka z knihy #1

,,Restaurace u Tasmánského čerta, tady jsem ještě nebyla,“ poznamenala Johana, když přečetla název restaurace svítící nad vchodem.

,,Je to můj oblíbený podnik, výborně tam vaří a obsluha je perfektní, však uvidíš,“ řekl David a vstoupil do nitra restaurace. Johana jej následovala. Ocitli se v lokálu a před nimi se rozprostřela velká místnost se zhruba deseti posezeními.

Ukázka z knihy #4

Skoro celé Německo projel velmi svižně. Zastavoval se pouze, aby natankoval. Všude byla tma, provoz byl minimální a Davida začínala zmáhat únava. Všechny okolní myšlenky se mu vytratily a jen slepě hleděl před sebe na cestu. Uvědomil si, že může každou chvíli usnout a ponořit se do sna, ze kterého by se už nemusel probudit. Otevřel oči nejvíc, jak dokázal a vyhlížel odbočku k nejbližšímu motelu. Na pravé straně vozovky zahlédl jakousi ceduli. Jel však tak rychle, že nestihl rozpoznat co na ní stálo.

Ukázka z knihy #2

,,No, přejděme k té dohodě. Jak jistě víte, na trhu s energiemi patřím k největším hráčům. Již v minulosti jsem chtěl vaši společnost odkoupit a zahrnout ji do kolosu AgroCorpu. Váš otec však vytrvale odmítal. Pak jsem o ni trochu ztratil zájem až do chvíle, kdy jsem se dozvěděl o vaší novince, přístroji na šetření energie, se kterým chcete vyjít v nejbližší době na trh. Musím uznat, že mě ten nápad fascinuje a rád bych…

Ukázka z knihy #5

Stáli uprostřed chodníku a lidé do nich lehce vráželi a cosi si pro sebe drmolili. Johana se od něj odtáhla, pohlédla na poslední kolemjdoucí a zamračila se.

,,Nechci chodit po obchodech. Chtěla bych někam hodně vysoko. Pryč od tohohle všeho!“

V ten okamžik David dostal nápad. Přesně věděl, kam teď půjdou. ,,Tak pojďme,“ řekl, vzal Johanu za ruku a svižným krokem ji vedl ulicí směrem dolů.

Ukázka z knihy #3

V autě se rozprostřelo ticho. Pouze hluk motoru udával rytmus jízdy. Ptáte se mě, jestli mám ženu.

Mohu vám s klidným srdcem odpovědět, že nemám žádnou, která by se dala nazvat, že je mojí ženou. Jsem naprosto svobodný a nezávislý a pokud mohu požádat, potřeboval bych si odskočit, tak jestli byste mi zastavila, řekl. Tereza byla potěšena jeho slovy a protože zrovna projížděli lesem…

Ukázka z knihy #6

David se rozhlížel po ostatních hostech a jeho pohled se zastavil na asi třicetileté ženě, sedící na druhé straně bistra u stolku pro dva. Na něm měla kromě konvice s čajem a hrnku ještě notebook a něco psala. Měla černé vlasy, brýle a tmavé sako s bílou halenkou. Líbila se mu. Počkal až mu číšník donese objednávku. Do ruky vzal šálek kávy a pomalu šel směrem k ženě. Zastavil se asi dva metry od ní a francouzsky řekl: ,,Dobré ráno, nerad vyrušuji, ale mohu si přisednout a posnídat s vámi?“ 

PRAŽSKÝ CASANOVA

Co všechno se může stát, když na ulici oslovíte krásnou ženu? Může vás odmítnout nebo vám změnit život!

RECENZE KNIHY

Toto byl můj první erotický román. O tento žánr jsem se totiž nikdy příliš nezajímala, dokud se mi nedostala do rukou tato kniha. Pražský Casanova v sobě ukrývá spoustu tajemství, vzrušení i erotiky. Autor má jistě zajímavou inspiraci, bohatou fantazii a pořádnou múzu. Příběh Davida, úspěšného podnikatele a spisovatele s nevyčerpatelným sexuálním apetitem, který mu řádně zamotá a komplikuje život, je opravdu poutavý a snadno se čte. Je to zdařilá kombinace závislosti, nelegálních obchodních praktik i honby za penězi a bohatstvím.

Alžbeta Repaská

Tuto knihu jsem dostala od vnučky k Vánocům. Musím se přiznat, že z počátku jsem byla krapet rozpačitá z milostných scén, ale příběh samotný mne okamžitě vtáhl do děje a četla jsem pořád dál, protože jsem byla strašně zvědavá, jak to všechno s Davidem dopadne. Doufám, že autor brzy napíše další román v podobném stylu. Moc se mi to zalíbilo a myslím si, že by i tento příběh mohl mít pokračování. Knih jako je tato není nikdy dost. Doporučuji!

Marie Stuchlíková

K této knize mě přivedl můj kamarád a kolega. Říkal, že si to rozhodně musím přečíst, protože to je celé o mně. Tak bohatý jako David bohužel nejsem, ale ženy miluju asi stejně jako on. Proto pro mne bylo úžasné číst tento příběh, který jako by Andrej Líbal psal přímo o mně. Líbilo se mi spousta té akce, flirtování se ženami, sexu i ten bohémský život, který bych si sám nechal líbit. Co mě dost překvapilo, byl celý závěr. Ani nevím jak bych ho popsal, takže to řeknu jedním slovem, že byl „strhující“.

P. Trojan

Pražský Casanova je příběhem bohatého podnikatele a spisovatele, který se, jak už název napovídá odehrává v pražském prostředí. Každý, kdo žije ve větším městě jistě zažil, jak to tam chodí…, spousta lidí, příležitostí, ale i pokušení. A David Braun miluje pokušení i adrenalin s ním spojený a sotva kdy tomu všemu dokáže odolat. I přes jeho závislost na sexu, která mu výrazně komplikuje život, se dokáže zamilovat. I když se pod slupkou nenapravitelného svůdníka a sexoholika ve skutečnosti skrývá šarmantní džentlmen, dostane se do velkých problémů. Autor skvěle zachytil jak romantické, tak i erotické rysy. Máte-li v knize rádi romantiku, erotiku i vzrušení, pak je tato kniha určena právě vám.

Jana Lišková

Ke knize jsem přistupoval s trochou nedůvěry, jelikož jsem ji našel na nočním stolku své ženy, ale musím říct, že už po pár stranách mě knížka nadchla natolik, že jsme pak několik večerů, trávili společně s manželkou, právě nad příběhem Pražského Casanovy. Z toho důvodu jsem také byl pověřen sepsáním této recenze, kterou píši s chutí a rád. Kniha rozhodně není typickým románem pro ženy, neboť jeho hlavní hrdina David, jakožto nenapravitelný  proutník, se zamiluje pouze jakousi náhodou. To dodává celé knize, která je nabitá akcí, jen pouhý nádech červené knihovny. Musím ocenit s jakým umem dokázal pan spisovatel propojit akční stránku děje, jak si nenuceně pohrál s erotickými pasážemi a do toho dokázal zakomponovat i tu romantickou část. Knihu tak vřele doporučuji jak dámám, tak i pánům, kteří hledají oddechovou literaturu se zajímavou zápletkou.

Pavel Vítek

Miluju erotické romány, proto mne Pražský Casanova naprosto uchvátil svou originalitou. Knížka má velice svižný a spádovitý děj, který vás neustále nutí číst dál a dál, protože toužíte vědět, nejen to, zda David podlehne další krásce, ale také musíte zjistit, zda se vůbec dostane z té šlamastiky, do které se jakýmsi nedopatřením dostal. Oceňuji nápad pana spisovatele, který nenechal Davida býti jen nudným milionářem, co si užívá své bohatství, ale ukázal nám obyčejným smrtelníkům, že býti nechutně bohatý, nemusí být za všech okolností výhra. Milostný románek mezi Davidem a Johanou rozhodně nespadá do červené knihovny, což dělá tento příběh ještě více zajímavý. Prostě skvělá kniha, kterou všem vřele doporučuji!

Elen Horáčková

Velice děkuji všem osloveným čtenářům, kteří byli tak laskaví a poskytli mi tak skvělé reference i zpětnou vazbu k mojí tvorbě. Nesmírně si toho vážím!